Whatsapp Sipariş
Telefondan Sipariş
 
Maltepe Halı Yıkama

Yalı Mahallesi Halı Yıkama - 0541 216 1 216

Özel detaylar

Telefon 0541 216 1 216
Halı Yıkama ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile yönetilen firmamız halılarınızı aldığımız ilk andan itibaren teslimata kadar, yapılan tüm işlemleri kayıt altında tutmaktadır. Verdiğimiz hizmette sağlık ve hijyen ilk sıradadır.
Battaniye & Yorgan Yıkama 6. hissi olan dünya markası Whirpool marka makinelerimizde battaniye ve yorganlarınız tek tek başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan sulu sistem TSE standartlarına uygun deterjanlarla yıkanmaktadır.
Koltuk Yıkama Koltuklarınız 3 motorlu vakumlu makinelerimizle derinlemesine temizlenmektedir. Lütfen koltuk yıkama işinizle ilgili bizden teklif ve randevu alınız.
Overlok Kenarları yıpranmış sökülmüş halılarınızı dert etmeyin, overlok ile onları ilk günkü haline çeviriyoruz.
Yerinde Halı Yıkama Duvardan duvara halıflex türü kaplama malzemesi kullanılan ortamlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınızda yerinde yıkama ile halılarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.
Ev, Büro, Okul ve Bina Temizliği Firmamız ISO 9001 kalite yönetim sistemiyle hizmet verdiği ev, işyeri, büro okul ve fabrikalarda temizlik kalite ve hijyeni en üst seviyede tutmaktadır.

Konum

Maltepe, İstanbul, Türkiye

Açıklama

SERVİS NOKTALARIMIZ

BİZE ULAŞIN

Telefon

0541 216 1 216

0216 473 50 44

Adres


Tülin Caddesi no:75 Zümrütevler/Maltepe

E-Posta

Halı Yıkama Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi